Yazın Çantalarda Bulundurulması Gereken Makyaj Malzemeleri

 

Yazın sıcakla birlikte, makyajı sabitlemek oldukça zorlaşmaktadır. Ne kadar başarılı bir makyaj yapılırsa yapılsın o makyajın dayanması da önem taşır. Bunun için çantalarda mutlaka bir makyaj sabitleyici bulunmasına ihtiyaç vardır. Makyaj malzemeleri içerisinde özellikle, yazın kullanılacak sabitleyiciler de uygun özellikte olmalıdır. İnce bir kat sürülmesi ve bu şekilde etki göstermesi beklenir. Ayrıca, hava aldırma özelliği de sıcakta cildin sağlıklı yapısını koruması açısından önemlidir. L’Oreal Paris Markasının mat görünüm veren makyaj bazı, her zaman tercih edilen ürünler içerisindedir.

Yaza Yakışan Aydınlatıcılar ve Renklendiriciler

Yaza yakışan makyaj türleri içerisinde aydınlatıcı ve renklendiricilerin önemi büyüktür. Aydınlık bir görünüm sunan renklendiriciler, her zaman tercih sebebidir. L’Oreal Paris ürünlerinden Bonjour Nudista, aydınlatıcılar içerisinde tercih edilen ürünlerdendir. Aydınlatıcıları fondötenlere karıştırarak ta güzel bir görünüm elde etmek mümkündür. Aynı markanın aydınlatıcıları, sırf yüz değil vücudun belli bölgelerinde de kullanılabilecek ürünlerdir. Omuz ve kollara sürüldüğü gibi bacaklarda da uygulanacak ürünler içerisindedir. Vücuda sürülecek nemlendiriciler ile karışım hazırlanarak ta başarılı sonuçlar alınabilir.

Bronzlaştırıcı Ürünleri Kullanarak Elde Edilen Başarılı Sonuçlar

Tatile çıkmamış olanlar için, yazın güneş etkilerini ciltte hissettirecek makyaj ürünleri mevcuttur. L’Oreal Paris ürünlerindeki bronz ve şeftali renklerindeki pudralar, ciltte ışıltı yaratacaktır. Bu iki pudranın karışımı, ciltte muhteşem bir uyum yaratacaktır. Hem ışıltı verecek hem de güneşin sıcak etkilerini cilde yansıtacaktır. Ayrıca markanın ürünleri, cilde uyumlu ve zararlı kimyasal içermeyen niteliktedir. Hem kaliteli hem de güzel ve parlak bir görünüm sunacak ürün kategorileridir. Canlı ve renkli bir cilt için, markanın pudralarından yararlanmak önem taşır.

Yaz İçin Önerilen Akmayan Göz Makyajı

Yaz sıcağında akmayan göz makyajı için, L’Oreal Paris Ürünlerinden Pallette far paleti, her zaman tercih edilecek makyaj malzemeleri içerisindedir. Akmaması, çok farklı renk tonlarını içermesi, her zaman tercih sebebidir. Gündüz makyajı kadar, gece makyajına da uyan renk tonlarını bulmak mümkündür. Küçük olması sebebi ile yazın çantalarda taşınacak ebatlardadır. Maskara seçiminde de yine aynı markanın ürünleri önerilmektedir. Waterproof Maskara türleri, suya ve sıcağa dayanması sebebiyle, her bayanın tercih edeceği türden makyaj malzemeleridir. Ayrıca, çantalarda da yer kaplamayacaktır. Gün içerisinde tekrar tekrar sürülmesine de gerek duyulmayacaktır.

Yaza Yakışan Ruj Renkleri

Yaza yakışan ruj renkleri arasında, parlak güneş tonları, her zaman tercih edilecektir. Parlak görünüm veren rujlar, yanık ciltte daha belirgin duracak renkler arasındadır. L’oreal Paris Markasının, Color Riche Shine ruj renkleri, her zaman önerilecek tonları içerecektir. Her cilt rengine uyumlu ruj tonunu, markanın ürünleri arasında bulmak mümkündür. Canlı ve parlak görünüm sunan renkler, yazın tercih edilecek ruj tonları arasındadır. Makyajı tamamlaması açısından da uygun renkte seçilecek rujların, çantalarda bulundurulması önem taşır.

About trendadmin

İlgini Çekebilir

Şık Olmanın En Doğal Hali

Şık olmanın en doğal hali; Şık ve doğal kelimeleri bir araya geldiğinde asla bir arada kullanılmamaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir