TESETTÜRLÜ KOMBİNLER

Her bayan giyimine dikkat eder. Uyumlu olsun, şık olsun, giydikleri kıyafetlerin üzerlerinde şık görünmesini ister. Tesettürlü bayanların kombin olayına daha çok dikkat ettiği, özellikle arkadaş buluşmalarında olsun, özel günlerde olsun, işe giderken olsun, yani hemen hemen her yerde uyumlu giyinmeye özen gösterirler. Bu da doğal olarak her bayanın hakkıdır. Şık görünmek, güzel olmak. Giydikleri kıyafetlerin üzerine uygun eşarp olsun, uygun bir kolye olsun diye uğraşırken bayanlar bazen zorlanabilir, zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü uyumlu kıyafet tercihi yapmak düşünüldüğü kadar çok da  zor değil. Bu konularda biraz tecrübeliyseniz ve acil bir işiniz var yetişmeniz gerekiyor ama uyumlu ve şık giyinmeniz de gerekiyorsa bu iş sadece 10 dakikanızı alabilir. Kombinlerde genel olarak siyah tercih eden bayanlar siyaha en uyumlu olan beyaz renk tercih ederek kısa sürede uyumu yakalayabilirler.

TESETTÜRLÜ KOMBİNLERDE AKSESUAR KULLANIMI
Tesettür giyiminin yanı sıra aksesuarlar bayanların en büyük yardımcısı olur. Sade bir kıyafetin üzerine şık güzel bir takı o kıyafetinizi en güzel şekilde hareketlendirebilir. Fakat aksesuar tercihi yaparken dikkat edilmesi gerekir. Çünkü bazen doğru bir tercih sonrası şıklığı, zerafeti yakalarken yanlış bir tercih sonrası ise rüküş gözükebilirsiniz.

TESETTÜRLÜ KOMBİNLERDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR
1) Tercihinizi tamamen bedeninize uygun bir kıyafetten yana kullanmalısınız.
2) Rahat olmasına özen göstermelisiniz.
3) Renk uyumlarında dikkatli olmalısınız.
4) Seçtiğiniz kıyafetle eşarbınızın aynı harekette olmamasına özen gösterin. Çünkü kıyafet ve eşarp hareketli olursa yada kıyafet ve eşarp sade olursa uyumlu bir kombin oluşturamazsınız. Her zaman biri sade iken diğeri hareketli olmalıdır.

 

About trendadmin

İlgini Çekebilir

Rahat Giyimin Öncülerinden Bayan Tayt

Sportif görselliği ön plana çıkartan giyim tasarımları, günümüzde model değişiklikleri ile üretilmeye devam etmektedir. Buna …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir