TESETTÜRLÜ GÜNLÜK KOMBİNLER

Yavaş yavaş yaz aylarının yaklaştığı bu süreçte şıklığından ödün vermeyen her daim şık görünmek isteyen tesettürlü bayanlarımıza özel hazırladığımız konumuz dikkatinizi çekecek ve aklınızdaki soru işaretlerine son verecek. Yaz mevsimlerinde olsun, kış mevsimlerinde olsun, yada sonbahar mevsimlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz terletmeyen üşütmeyen her mevsime uygun olarak kullanılan kumaşlar sayesinde tesettürlü bayanlarımız artık sıkılmayacaklar ve gönül hoşluğu içerisinde günlük kullanacakları tesettür modelleri sizler için tasarlanmaktadır. Tesettürlü günlük kombin yapmak istiyosunuz fakat dolabımda hiç kıyafetim yok mu diyorsunuz ? Bu ön yargıdan vazgeçip dolabınızı bir kurcalayın derim. Örnek verecek olursak, siyah uzun bir kalem eteginizin üzerine beyaz bir buluz yada bir gömlek üzerine bir kolye, şal yada eşarp tercih edip kısa sürede harika bir kombin yakalamış olursunuz.

TESETTÜRLÜ GÜNLÜK KOMBİNİ YAPARKEN NELERE DİKKAT EDİLİR ?
– Günlük bir tesettür kombini yapmadan önce renkler konusunda fikir sahibi olmalısınız.
– Mevsime dikkat ederek mevsimine göre giyinmelisiniz.
– Mevsim kış diye koyu giyineyim, yaz diye renkli giyineyim düşüncesinin üzerini karalayarak bu düşünceden uzaklaşmalısınız.
– Günlük tesettür kombinlerinizi yaparken kendinizi hep klasik kombin yada hep spor tarzı bir kombin yapma zorunluluğunda hissetmemelisiniz.

GÜNLÜK TESETTÜR KOMBİNLERİNİN ÖNEMİ NELERDİR ?
– Şık görünmenizi sağlar.
– Kendinizi rahat hissetmenize yardımcı olur.
– Evdeki gardıroplarınızda uzun süre duran neredeyse unuttuğunuz kiyafetlerinizi hareketlendirir.
– Fikir yaratıcılığınız artar.
– Kendinize özgüveniniz artar.
– Hayata pozitif bakmanıza yardımcı olur.

Göründüğü üzere her bayanın istediği anda güzelleşme konusunda ne kadar becerikli ve tecrübeli olduğunu birkez daha ispatladık. Her bayanın olduğu gibi sizinde şık görünmek hakkınız.

 

About trendadmin

İlgini Çekebilir

Rahat Giyimin Öncülerinden Bayan Tayt

Sportif görselliği ön plana çıkartan giyim tasarımları, günümüzde model değişiklikleri ile üretilmeye devam etmektedir. Buna …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir