TESETTÜR UZUN HIRKA MODELLERİ

Tesettür uzun hırkalar çoğu kıyafetlerde bayanların en büyük yardımcısı olabiliyor. Mevsimin her zamanında hırka tercih edilebilir. Yazın bile çok ince hırkalar tercih edilip kıyafetinizi kombinleyebilirsiniz. Özellikle sonbahar kış aylarında tercih sebebi olan hırkalar modelleriyle ve birden fazla şeçenekleriyle bayanların en çok tercih edilen bir parça olabiliyor. Bazen dışarı çıkarken tesettür hırka giyip kıyafetinin üzerinde şıklığı yakalabilirsiniz. Hırkalar kazaklardan çok daha rahat hissetmenizi sağlayacağı için tercih sebebiniz olabilir. Dar kesim etek, yada bi pantolon üzerine tercih edilen tesettür uzun hırkalar zarif görünmenize yardımcı olabilir. Topuklarınıza kadar uzun olan tesettür hırkalar uzun boyle bayanların daha zarif görünmesini sağlayacağı için genellikle uzun boylu bayanların tercihi olan hırkalardır. Kışın vermiş olduğu soğuk sebebi ile kalın örgü olan montlarınızdan daha çok ısıtacağını düşündüğünüz tesettür uzun hırka sizin için bir alternatif olabilir. Kombin yapmak isteyen bayanlarda sade bir kıyafet üzerine seçtikleri tesettür uzun hırkalar kombininizi tamamlamaya en büyük destek olabilirken çoğu yerde de üşümenize de engel olabilir.

TESETTÜR UZUN HIRKA SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR ?
– Seçmiş olduğunuz tesettür hırkanın mevsim hırkası olmasına dikkat etmelisiniz.
– Salaş uzun hırkaları tercih eden bayanlar genelde zayıf ve uzun boylu bayanların tercih sebebi olmalıdır.
– Bedeninize yapışmayan tesettür uzun hırkalar seçmeniz doğru bir tercih olabilir. Çünkü bedeninize yapışan her hırka bazen güzel görünmeyebilir.
– Tek başına kullanılan tesettür uzun hırkalar birşey ifade etmeyeceği için kombin olarak bir şal yada fular ile tamamlanmalıdır.

 

About trendadmin

İlgini Çekebilir

Rahat Giyimin Öncülerinden Bayan Tayt

Sportif görselliği ön plana çıkartan giyim tasarımları, günümüzde model değişiklikleri ile üretilmeye devam etmektedir. Buna …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir