TESETTÜR PARDESÜ MODELLERİ

Tesettürlü bayanların en büyük kurtarıcısıdır pardesü. Hemen hemen her sitede ve her mağazada birden çok modelleriyle karşınıza çıkmakta. Her fiyatta her bütçeye uygun pardesüler her yılda olduğu gibi bu yılda yeni modaya uygun birçok çeşitleriyle siz tesettürlü bayanlar için hazırlıklar devam etmekte. Tesettür pardesüler iki guruba ayrılırlar bunlar;
– Uzun tesettür pardesü
– Kısa (kap dediğimiz dizlerden bir karış aşağıda olan) tesettür pardesü
Tesettür pardesüler her renkte, her modelde, her çeşitte ve her renkte model bulmak gayet mümkün. Tesettür pardesü modelleri tercih eden bayanlarda bazı hususlara dikkat etmeleri gerekir. Bunları sizler için aşağıdaki konumuzda yer verdik. Şimdi tesettür pardesü modellerini tercih ederken nelere dikkat etmeniz gerektiğine kısaca şöyle bir göz atalım.

TESETTÜR PARDESÜ MODELLERİNDE TERCİH YAPARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR ?
– Her tesettürlü bayanların dikkat ettiği üzerinde titizlikle durduğu konu olan tabiki de vücuda yapışmayan bedenini belli etmeyen tesettür pardesü seçilmelidir.
– Tesettür pardesüde renkli tercih edeceğiniz zaman soluk renkli olmamasına dikkat etmelisiniz.
– Tesettür pardesülerde kumaşın mevsimlik olmasına, yaz ise terletmeyen, kış ise sizi üşütmeyecek bir tercih yapmaya özen göstermelisiniz.
– Yaşınıza uygun olan tesettürlü pardesüler tercih sebebi olmalıdır.

TESETTÜR PARDESÜ MODELLERİ NEDEN TERCİH EDİLİR ?
Tesettür pardesü modellerinin tercih sebeplerinde ilk sırada gelen tesettürlü bayanların vücut ölçüleri belli olmamasıdır. Çok bol olmayan çok da dar olmayacak şekilde tercih eden bayanlarda hangi modelde hangi renkte pardesü giyerse giysin gayet zarif ve şık gösterir. Genellikle uzun boylu zayıf bayanların uzun pardesü tercihi yaptıklarında ve yanında ekledikleri kombin sayesinde şıklıklarına şıklık katmaktadırlar.
Sizlerde zarif ve hoş görünmenize yardımcı olan tesettür pardesü modellerine göz atmaya ne dersiniz ?

 

About trendadmin

İlgini Çekebilir

Rahat Giyimin Öncülerinden Bayan Tayt

Sportif görselliği ön plana çıkartan giyim tasarımları, günümüzde model değişiklikleri ile üretilmeye devam etmektedir. Buna …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir