Tesettür Giyimde Kombin Nasıl Yapılmalıdır?

Tesettür giyim gün geçtikçe gerek sektör olarak gerekse talep olarak oldukça artış göstermektedir. Tesettür giyim sektörü zamana bağlı olarak değişmekte ve gelişmektedir. Bir çok tesettür giyim mağazası ve buna bağlı olarak birden fazla çeşit ve kombin meydana gelmektedir. Tesettür kombinler de çeşit fazlasının olmasından dolayı istediğiniz şekilde ister etek ve bluz, ister pantolon ve gömlek ya da sifon gömlekler ile ya da sadece tek elbise ile birlikte kombin yaparak dilediğiniz her yere gidebilirsiniz. Şimdilerde en fazla moda olan bol ve çiçekli pantolonlardır. Bu çiçekli pantolonların haki yeşili renginde  çiçekli olanlarını tercih edip üzerine uzun kollu bol bir sifon gömlek satın alabilirsiniz bu pantolonlar oldukça kullanışlı olmaktadır. İçerisinde çiçekli olmasından kaynaklı bir çok renk bulunur dilediğiniz her renk ile kombin yapabilmeniz mümkündür. Sadelikten hoşlanan ve çiçekli pantolon sevmeyenler için sade ve düz renkli olan ürünlerde vardır düz renkli olan pantolonları da bir çok ürün ile birlikte kolaylıkla kombin yapabilirsiniz. Bol ve siyah renkte olan pantolonlar genelde kurtarıcı olan parçalardır. Siyah renkte olan pantolonları istediğiniz her renk ile kombin yaparak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu pantolonların bir çok kişi tarafından kullanılması ve tercih edilmesinden dolayı tulum olarak da piyasaya çıkmış ürünler mevcuttur. Bu tulumlarda gidecek olduğunuz yere göre kurtarıcı durumdadır. Tulum satın alıp üzerine tunik giydiğiniz zaman çanta olarak da koyu yeşil ya da canlı bir renk tercih ederek yaptığınız kombini tamamlayabilir oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

 

Tesettür Giyimde Elbise Tercihleri Nasıl Olmalıdır?

Elbise diğer ürünlere bakarak kurtarıcı durumunda olan üründür. Elbise giydiğiniz zaman üzerine giymeniz gereken herhangi bir kıyafete gerek kalmaz. Tesettür elbiseleri genellikle bol olanları tercih edilmektedir. Düz sade ve bol bir elbise alıp (siyah olanlar genellikle daha fazla tercih edilir) kolları büzgülü olan modeller elbise ayrı bir hava katarak oldukça tatlı bir şekilde duracaktır. Bu elbisenin üzerine takı olarak da uzun gri bir kolye takabilir çanta ve ayakkabı renginizi duruma göre daha farklı bir renk tonu tercih ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Elbiseler Nereden Alınmaktadır?

Tesettür elbiseleri zaman geçtikçe gelişme göstermesinden kaynaklı olarak bir çok tesettür mağazası da açılmıştır. Dilerseniz tesettür mağazalarından dilerseniz de internet üzerinden rahatlıkla seçebilir ve satın alabilirsiniz.

 

About trendadmin

İlgini Çekebilir

Yepyeni Ucuz İç Giyim Tasarımları

Günümüzde trent kavramı ile şıklık yarışı yapan giyim öncülerinin, kadınlara özel tasarımları ve göz boyayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir