Siyah Noktalar İçin Maske Yapımı

Artık günümüzde sadece bayanların değil aynı zamanda beylerinde en büyük sorunlarından bir tanesi siyah noktalar olmaktadır. Birçok ünlü marka bu sorunlara çözüm olarak birbirinden farklı siyah nokta kremleri, temizleyiciler ve farklı ürünleri insanlara sunmaya başladı. Ancak bu ürünlerin içlerinde bazı kimyasal olan maddelerin kullanıldığı için ve bunların kullanıcılar tarafından duyuldukları için bu ürünlerin yerine artık evlerimizde doğal yollardan hazırlanana siyah nokta maskeleri yerini almıştır.

Sizlerde bu doğal maskeler ile güzelliklerinize güzellik katabilirsiniz ve aynı zamanda bu maske modellerini kısa sürede ve rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Son günlerin en etkili ve en faydalı siyah noktalar için maske yapımlarını siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik.

Siyah nokta için maske tarifi;

1 tatlı kaşığı kil

1 tatlı kaşığı badem yağı

1 tatlı kaşığı bal

Hazırlanışı; Bütün malzemeleri karıştırın ve eşit şekillerde yüzünüze sürün. Yaklaşık olarak 40 dakika bekletin, yüzünüzü temizledikten sonra ardından birde soğuk su ile yıkayın. Ardından nemlendiricinizi sürün, bu işlemi haftada bir defa yapabilirsiniz.

 

About trendadmin

İlgini Çekebilir

Yeşil Kilin Faydaları

Yeşil kil temel mineraller ve demir oksitleri içeren organik bir maddedir. Uzun yıllar boyunca Fransa’nın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir