Sıcak Bir Kış İçin Giyim Önerileri

Hafta sonu kaçamakları için yılın en soğuk mevsimi kışı, sıcak bir moda rüzgarı ile karşılıyoruz. Kalın örgü kazaklar ve yumuşacık kürklerin, ışıltılı payetlerle buluştuğu kombinasyonlarla etrafınızdakilerin başını döndürürken, masalları andıran büyülü bir dünyanın kapılarını aralayacaksınız.

Çarpıcı Uyum

Sezonun moda renklerinden birisi olan yeşili gri ve beyaz tonları ile kombinleyerek çok sıcak bir hava yaratabilirsiniz. Kışın favori parçalarından birisi olan bootileriniz ile tamamlayacağınız kombinleriniz, sıcak yaz aylarının sıcak renkleri arasında yer alan pembe, kırmızı, beyaz ve turuncu tonlarındaki kaban ve montlar ile tamamlanarak çok daha sıcak bir havaya bürünecek.

Pamuk Prenses

Taş detaylı ceketler, montlar ve hırkalarla pamuk prensesi andıran bir görünüm kazanabilirsiniz. Özellikle ofis ortamı için tercih edeceğiniz beyaz ipek gömleğinizi, siyah kalem eteğiniz ve stilettolarınız ile tamamlayın. Bu yılın favorisi taşlı detaylar, kombinlerinizin tamamlayıcısı ceketler ve montlarla harika bir uyum yakalayacak.

Sıcak Atmosfer

Payetli detayların hakim olduğu sonbahar abiye modasında, boydan boya payet detaylı elbiseler dikkat çekiyor. Kış aylarında sıcacık bir hava yaratmak için ideal bir tercih olan payetli elbise tercihlerinizi kırmızı, siyah gümüş ve lacivert renklerinden yana kullanabilirsiniz.

Büyülü Anılar

Gömlek ve kazak ikilisinden oluşan kazak modelleri son yıllarda oldukça moda. Çizgili bir gömlek üzerine gireceğiniz desenli ve üzerinde yazılar olan bir kazak ile kombinleyeceğiniz skinny jean ile kış aylarında büyülü bir hava yaratabilirsiniz.

Romantizm Dorukta

Romantik renkler ve kumaşlarla, kış aylarında sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Hem kıyafetlerde hem de aksesuarlarda kullanacağınız yün detaylar, size çok şık bir hava katacak. Beyaz ve krem tonlarının hakim olduğu kabanlarınızla kış aylarında masum bir hava yaratabilirsiniz.

About trendadmin

İlgini Çekebilir

Yepyeni Ucuz İç Giyim Tasarımları

Günümüzde trent kavramı ile şıklık yarışı yapan giyim öncülerinin, kadınlara özel tasarımları ve göz boyayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir