Rüyada çivi görmek

Rüyada Çivi görmek Nasıl Tabir Edilir.rüyayı gören kimseye acı verecek ve dokunacak olayların yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibi için çok hassas bir döneme geirecek manasına geliyor . Duygularının karışacağı ve yoğunlaşacağı bir yıl olacak diye yorumlanır. Rüya sahibinin uzun süre alışamayacağı olayların yaşanacağına ve bu olayların uzun süre etkisinde kalacağı manasına gelir. Rüya sahibi uzun süre bu zor duruma alışmak için gayret sarf etmek zorunda kalacaktır ve en sonunda da başarıyı elde edecektir. Çünkü yaşayacağı olaylar şükür ki ucunda ölüm olacak olaylar değ il, bir süre dayanılması gereken olaylardır.

Rüyada Çivi Çaktığını Görmek
Rüyayı gören kimseler için ferahlık ve esenlik bulacağı günlere kavuşması şeklinde yorumlanır. Nihayet kötü ve kara günlerin sonu geliyor, rüya sahibi mutluluğa sevince eriyor demektir.

Rüyada Çivi Batması
Rüya sahibinin zor bir dönem olacağı, içine kapanacağı, boşluğa düşeceği ve maneviyatının çökeceği manasına gelir. Kişi bu durumu göğüslemesi ve önünde sonunda yaşadığı durumu kabullenmesi gerekecektir.

Rüyada Çivi Yutmak
Rüya sahibinin, isteyip, biraz daha fazla çalışması sayesinde halledeceği bir sorunu gözünde dağ gibi büyüterek, kendine dert etmesine ve bu nedenle de yıpranmasına yorumlanır. Oysa bu sorunlar aşılamayacak bir sorun değildir.

Rüyada Çivi Toplamak
Şeytanın rüya sahibinin aklını çelmesine, bu sebeple de yanlış bir iş yapmasına yorum edilir. Rüya sahibinin karşısındakileri kimselerin kaba bir tabirle aptal yerine koymasına fakat kendisinin aptal yerine düşmesine neden olacak bir yanlış yapmasına yorulur.

Rüyada Çivi Sökmek
Rüyada çivi sökmek, kişi veya kişinin manevi duygularının olacağı ve kendini daha fazla hak yoluna vereceğini işaret eder. Bu dönem rüya sahibi için daha fazla zikir ve secde ile geçecektir. Rüya sahibi kendini manevi duygulara kaptırıp, büyük bir huzur yaşayacak demektir.

About trendadmin

İlgini Çekebilir

Allık Nasıl Sürülür?

Son zamanlara göre artık günümüzde makyaj yapmak bütün bayanlar tarafından en çok yapılan ve kullanılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir