Guvenilir otomatik kapı ureticisi

Ankara Otomatik Kapı Üreticileri

Otomatik Kapı günümüzde pandeminin etkisiyle trend haline girdi. Ankara Otomatik Kapı üreticileri arasında bir inceleme yaptık. Gününde teslim ve müşteri memnuniyeti kriterlerini dikkate alan anket sonucu, iki firmanın öne çıktığını fark ettik. Size bu iki firmadan bahsetmek istiyoruz. Fakat öncesinde otomatik kapı seçerken nelere dikkat etmelisiniz fikir verelim istedik.

Otomatik Kapı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  1. Kapatmayı istediğiniz yerin ölçülerini belirlemelisiniz. Sonrasında geçiş mesafesi ne olmalı ona karar vermelisiniz. Yeriniz dar ise tek kanatlı yana kayar kapı tercih edebilirsiniz.
  2. Motor gücü kapınızın çekme ve itme gücünü etkiler. Eğer kapınızın kanatları 120 kg üstü ise daha dayanıklı ve daha güçlü motor seçimi yapmalısınız.
  3. Kapınızın açılma sistemi nasıl olmalı karar vermelisiniz. Eskiden sadece radar sistemi ile açılıp kapanabilen kapılar vardı. Artık yüz tanıma sistemi ile otomatik kapılar açılabiliyor. Siz de teknolojiyi yakından takip edip yeni sistemler kullanabilirsiniz. Örneğin, kişinin vücut sıcaklığını tespit edip, 37 derecenin üstünde olanları içeriye aldırmayabilirsiniz.
  4. Profil seçimi ve renk seçimi önemlidir. Renk kodları olan RAL kodları ile iş yerinizin ya da evlerinizin tasarımını daha modern hale getirilebilir. Profil seçimi kapınızın daha dayanıklı olmasını etkiler. Et kalınlıkları değişen profiller kapınızın dayanıklılığını değiştirebilir.

Ankara Otomatik Kapı üreticileri arasında öne çıkaracağımız Yetiş Otomasyon 12 senedir güvenilir hizmet sunuyor. Kurucuları Ankara’da ilk otomatik kapıyı üreten kişiler olarak bilinmektedir. Ankara İvedik OSB’de üretimlerini sürdüren firma fotoselli kapı, garaj kapısı, otomatik kepenk, hızlı pvc kapı üretimi de yapmaya başlamıştır. Müşterilerine her zaman “kullanıcılar” diye hitap ederek önemli olanın müşteri sadakati olduğunu vurguluyorlar. Ayrıca, otomatik kapı kullanıcılarının isteğine uygun opsiyonlar sunarak en iyi otomatik kapıyı vermeyi amaçlıyorlar. Kimi kullanıcıların el sensörü ile otomatik kapıların açılmasını istemesiyle o sistemli kapıyı imal ediyorlar. Kimi kullanıcılar güvenlik önemli diyorsa yüz tanımalı ya da kartlı sistemi önerebiliyorlar.

Ankara Otomatik Kapı üreticileri arasındaki diğer bir firma ise Babdoor. Babdoor hem yurtiçi hem de yurtdışı satışları olan bir firma. Uluslararası ihracatımızın önemli olduğu bu günlerde ülkemize büyük bir katkı sağlamaktadır. Otomatik kapı dışında yangın kepenkleri, otomatik kepenk, alüminyum veya çelik kepenk, bahçe kapıları üretmektedir.

Daha detaylı bilgi için firmaların resmi web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

About trendadmin

İlgini Çekebilir

Palet Nedir? Hangi Alanlarda Kullanılır? Nasıl Bir Avantaj Sağlar?

  Palet nedir? Sorusunun cevabı kısaca şöyle olmalıdır: Sanayide, çok sayıda ve geniş hacimli yüklerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir