Kırmızının Ateşi!

Aşkın rengi kırmızı, kış boyunca içimizi ısıtacak gibi görünüyor. Baştan aşağı kırmızı ve tonlarına bürünerek son derece elegan bir görünüm yakalayacak ve ilgi odağı haline geleceksiniz. Kırmızı dudaklar ve ojelerle birleşince baştan aşağı kırmızı bir havaya bürüneceğiniz kış günlerinde, tüm bakışları üzerinize toplayın.

Kırmızı Abiye

Kış gecelerinde katılacağınız davetlerde kıpkırmızı ve uzun bir elbise tercih edebilirsiniz. Yırtmaçlı ve hareketli kırmızı elbisenizi kırmızı ayakkabılar ve kırmızı külotlu çorap ile tamamlayarak, baştan aşağı kırmızı olmanın keyfini çıkartın.

Kırmızı Ceket

Kürk detaylı kırmızı ceketinizi, kırmızı bir pantolon ile tamamlayarak, hem günlük hayatta hem de iş yerinizde kırmızı bir şıklık yaratın. Kırmızı çanta ve aksesuarlarla tamamlayacağınız bu kombin, kış aylarına sıcak bir hava getirecek.

Kırmızı Bluz

Dantel detaylar yeniden moda oluyor. Dantelin yeniden etkili olduğu sonbahar-kış modası, bu sezon kırmızı rengiyle buluşuyor. Dantel detaylı kırmızı bluzunuzu, kırmızı ve yüksek belli bir etekle tamamlayarak istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz.

Kırmızı Eşarp

Aksesuarlar bu sezon, hiç olmadığı kadar öne çıkıyor. Kombinlerin baş rollerinden birisi haline gelen aksesuarların başında şık eşarplar geliyor. İpek ve kırmızı bir eşarp ile kırmızı kabanınızı tamamlayarak, kombininize şık ve ateşli bir hava katabilirsiniz.

Kırmızı Eldiven

Kış aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından birisi olan eldivenler, özellikle siyah ve deri olduklarında daha farklı bir hava kazanıyor. Kırmızı yün şapka ve atkılarla tamamlayarak, kırmızı eldivenleri şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kırmızı Ayakkabı

Stilettoların vazgeçilmez renklerinden birisi olan kırmızı, özellikle kırmızı ve siyah renkteki kombinlerle çok hoş bir hava yaratıyor. Yaz aylarında beyaz elbiselere çok yakışan kırmızı ayakkabılar, kış aylarında kırmızı ve siyah kombinlerle sıcak bir hava yaratıyor.

About trendadmin

İlgini Çekebilir

Yepyeni Ucuz İç Giyim Tasarımları

Günümüzde trent kavramı ile şıklık yarışı yapan giyim öncülerinin, kadınlara özel tasarımları ve göz boyayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir