Gratis Mor Şampuan (Silver Şampuan) Nedir?

Özellikle kadınlar için saçlar her zaman ön plandadır. Kadınla saçlarının canlı ve parlamk görünmesini isterler. Saçların bir ortama girdiğiniz zaman ayrı bir çekimi mevcuttur. Saçlarınızın her zaman bakımlı olması görüntünüz açısından da daha sağlıklı olacaktır. Mat ve cansız duran saçlar zaman zaman kötü bir görüntü sergilemeye neden olur. Bu durumlarda kullanılan şampuanlar oldukça etkilidir. Saçınızın uygunluğuna göre şampuan seçiminde oldukça dikkatli olmakta fayda vardır. Önceliğiniz saç tipinizi bilmek ve saç bakım ürünlerini, saç bakım şampuanlarını saçlarınızın tipine uygun bir şekilde seçmeniz saçlarınızın sağlığı açısından oldukça önem arz etmektedir. Saçlarınızın tipinizi bilmeden kullandığınız saç şampuanları saçınızın olduğundan daha cansız gözükmesine neden olmaktadır. Bundan dolayı da saçlarınız diğer zamanlara göre daha cansız gözükmektedir. Saç şampuanları için bir çok firma ve çeşit olmasından dolayı çoğu zaman seçim yapmakta zorlanmak mümkündür. Gratis mağazalarında göze çarpan mor şampuan tamamen saçlarınızın korunması için üretilmiştir. Mor şampuan diğer adıyla silver şampuan olarak da bilinmektedir. Şampuan renk olarak mor renktir. Saçlarınızın renginde de şampuanı kullanmaya başladıktan belli bir süre sonra renk farklılıkları olduğuna şahit olacaksınız. Kızıl ve dore renge sahip olan saçlar mor şampuan kullanımından sonra daha mat bir renge bürünecektir ve o parlayan kızıllıktan biraz olsun sizi kurtaracaktır. Saçlarınız tamamen beyaz bir renkte ise mor şampuan kullanımı ile birlikte renginde griye yakın bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Daha canlı ve mat bir görünüm elde ederek saçlarınıza sağlıklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Şampuan seçimi saçlarınız için oldukça önemlidir. Göz önünde bulundurulması gereken noktalar mevcuttur.

Mor şampuan (Silver Şampuan) Özellikleri Nelerdir?

 • Mor şampuan saça canlılık ve farklılık katmakla birlikte farklı özellikleriyle de gün yüzüne çıkmaktadır.
 • Bu saç şampuanın içeriğinde Violet pigmentler, karadut özü bulunmaktadır. Bu violet ve karadut özü sayesinde saçlarınız da oryal ile açılmasından kaynaklı olarak turuncu kızıl yansımalar meydana gelebilir. Bu turuncu ve kızıl yansımaları biraz daha nötrlemeye yardımcı oluyor. Şampuan rengi mor olmakla birlikte lacivertimsi ve mavi bir renk karışımı olarak karşınıza çıkmaktadır. Tam anlamıyla mor bir renge sahip değildir.
 • Silver Şampuan satın alırken dikkat etmeniz husus. Saçlarınız da turuncu kızıl yansımalarının bitmesini istiyorsanız eğer lacivert rengine daha yakın olan şampuanı seçmeniz gerekmektedir. Diğer şampuan türlerine göre bu konuda daha etkilidir.
 • Özellikle bayanlar saçlarının daha bakımlı ve güzel görünmesi için saçlarını boyuyor. Çoğu zaman boyalar canlılık katmak yerine daha fazla yıpratmış olsa da saçlarınıza uygulayacağınız bakım ile bu durumdan kurtulmak mümkündür. Kullandığınız şampuanların da bu duruma oldukça etkisi olduğu göz önünde bulundurulmaktadır. Silver şampuanlar bu durumda da devreye girerek içerisinde nar özü bulundurmasından dolayı saçlarınızın boyasının korunmasına yardımcı olarak olduğundan daha parlak görünmesine katkı sağlar.
 • Çoğu şampuanların içerisinde cildinize ve vücudunuza zarar veren paraben maddesi bulunmaktadır. Paraben bulundurmayan şampuanlar daha fazla tercih edilerek kullanılmalıdır. Silver şampuanın (mor şampuan) içerisinde paraben bulunmamaktadır.
 • Çoğu insanlar şampuanların köpürmemesinden şikayet edebilir. Bu nedenle bakım yapan şampuanların sırf köpürmüyor diye tercih edilmemesi olası bir durumdur. Mor şampuanların (silver şampuan) böyle bir durumu söz konusu değildir. Diğer şampuanlar gibi köpürebilir ve rahatlıkla kullanılır.
 • Hayvanlar üzerinde deney yapmaması kullanıcılar açısından önem arz ederek daha fazla tercih edilmeye sebep olmuştur.
 • Sadece şampuanı bulunmamakla birlikte saç kremi ve saç maskesi de bulunmaktadır. Saçlarınıza daha yoğun ve küllü bir görünüm kazandırmak istiyorsanız eğer şampuan ile birlikte saç kremi ve saç maskesini de beraberinde kullanabilirsiniz.
 • Şampuan renginin mor olmasından kaynaklı olarak çoğu zaman leke bıraktığı düşünülmektedir. Herhangi bir renk ve leke bırakmamaktadır.
 • Saçlarınızı besleyerek bakım yapmaktadır.

Mor Şampuan (Silver Şampuan) Nasıl Kullanmanız Gerekmektedir?

 • Mor şampuan (silver şampuan) her yıkamada değil hafta da en az 2 kez kullanmanız gerekmektedir.
 • Saçlarınızı şampuan ile yıkarken saçlarınızı köpürterek 3 ya da 5 dakika bekletme işlemi yaptıktan sonra saçlarınızı durulamanız gerekmektedir.
 • Saçlarınızın daha nötr bir hal almasını istiyorsanız tercih etmiş olduğunuz mor şampuanı bakım kremi ile karıştırarak maviye yakın bir renk elde etmiş olacaksınız. Bu elde etmiş olduğunuz mavi renk şampuanı saçlarınıza sürerek daha nötr bir hal almasını sağlayabilirsiniz.
 • Mor Şampuan (Silver Şampuan) Hangi Saçlar İçin Kullanılmaktadır?
 • Bu şampuan için en uygun renk çok açık renkli saçlardır. Bu saçlar arasında gri, platin, küllü sarı gibi renkler arasında yer almaktadır.

Mor şampuan (Silver Şampuan) Fiyatı Ne Kadardır?

Mor şampuan gratis mağazalarında bulmanız mümkün. Yaklaşık olarak fiyat aralığı 100 TL arasında değişmektedir. İndirim zamanlarında 70 ya da 80 TL civarında bulabilmeniz mümkündür. İndirim gününü yakalayarak şampuanı satın alabilirsiniz.

Gratis Mor Şampuan Kullanıcı Yorumları Nedir?

Genel olarak mavi şampuan gratis kullanıcı yorumları saçlarının daha bakımlı göründüğüdür. Saçlarını besleyerek daha canlı bir hal almasını sağlamıştır.

Dore ve saç boyasından kaynaklı kızıl renk olmasından dolayı bu durumdan şikayetçi olan insanların belirli bir kullanımdan sonra 3 ya da 4 yıkama sonrasında saçlarda mevcut olan kızıllığın gitmesini sağlamıştır. Kullanan kişiler oldukça memnun kalarak sürekli olarak kullanmaya devam etmişlerdir. Saçlarınıza aynı zamanda bakım, canlılık, dore renklerden uzak kızıl renginin şampuan kullanarak geçmesi içeriğinde paraben bulundurmaması şampuanın en büyük artısı olmuştur. Mavi şampuan gratis daha yoğun küllü bir hale getirmektedir.

 

About trendadmin

İlgini Çekebilir

Basen Bölgesini Zayıflatmak İçin Diyet

Kalçalarınızın genişliğinden şikayet mi ediyorsunuz? Müjde; pek çok kadının başlıca derdi olan kalça problemini ortadan kaldıran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir