Göz Alıcı Duvar Raf Modelleri

Duvarların boş kalması evlerimizde genellikle çok istemediğimiz bir durumdur. Hiç olmazsa dekoratif bir saat, şık bir tablo, çeşitli kanvas ürünler veya dekoratif görünümlü bir raf ile o boşluğu kapatmak isteriz. Biz de bugün sizlere dekoratif görünümlü raf modellerinden çeşitli örnekler göstereceğiz. Beğeneceğinizi umarız.

Bilindiği gibi faflar en yaygın depolama çözümlerinden biridir. Kitap, dekoratif nesneler, mutfak eşyaları, banyo ürünleri vb. sergilemek ve depolamak için kullanılabilir. Ayrıca düz tasarımın yanı sıra göz alıcı bir tasarımda da olabilirler. Örneğin, düz raflar yerine, oyuk ağaç gövdesi tipi rafları seçebilir ve misafirlerinize sürprizler yaratabilirsiniz.

Bununla birlikte driftwood denilen sahile sürüklenmiş veya ırmakların taşıdığı ilginç şekillere sahip ağaç parçaları da kullanabilirsiniz. Driftwood raflar büyük bir sanat eseri gibi görünebilir ve asıl amaçlarının yanı sıra düz duvarları güzelleştirmeye de hizmet edebilirler. Oldukça çok yönlü olabilirler ve ilginç ahşap dokusu, onları gerçekten benzersiz kılar.

Ağaç ürünlerinden rafları satın alabileceğiniz gibi eğer eliniz de yatkınsa bu ürünleri kendi el beceriniz ile de yapabilirsiniz. Böylece sizin gözünüzde satın aldığınız bir üründen çok daha değerli gözükeceklerdir.

Driftwood raflar oldukça çok yönlü olabilir, ancak en basit tasarımı bile göz alıcı bir görünüm kazandırır. Sıcak tonlar, kıvrımlı çizgiler ve doğanın kusurları bu raflara harika bir dekoratif raf modeli olma özelliği kazandırır. Ve size oldukça rustik görünmelerine rağmen, bu raflar da modern veya minimalist evlere de uygundur. Eviniz için doğru tasarımı bulun ve donuk duvarın daha az sıkıcı görünmesini sağlayın.

İşte görmek isteyebileceğiniz birkaç raf modeli daha:

About trendadmin

İlgini Çekebilir

Evde Abiye Boncuk İşi Yaparak Para Kazanma Avantajları

Günümüz koşullarında birden fazla gereksinimin karşılanabilmesi adına veyahut kişilerin hobi-eğlence eğilimlerine bağlı olarak evde ek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir