Birbirinden Şık Paltolar

Kış aylarında hayatımızı kurtaran paltolar ve çizmelerle hem gündüz hem de gece stil sahibi görünmeniz mümkün. Sonbaharın favorilerinden olan trençkotlar, kış aylarında yerini sıcacık tutan paltolara bırakıyor. Yün paltoların öne çıktığı kış aylarında paltolarınızı şık aksesuarlar ve kemerlerle hareketlendirebilirsiniz.

Siyah Palto

Dar paltonuzu, metal detaylı bir kemer ve uzun çizmelerle birleştirerek dikkat çekici bir havaya bürünebilirsiniz. Gece için ise renkli bir parti elbisesinin üzerine alacağınız paltonuzun önünü açık bırakarak aksesuarlarınıza dikkat çekmeniz mümkün.

Renkli Deri Ceket

Bir hafta sonu programında, deri ceketinizi, bohem esintiler taşıyan parçalarla birleştirebilirsiniz. Gece için ise diğer parçaları sade tutarak, ceketinizin renginin iyice ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Dikkat çekici bir görünüm yaratmak istiyorsanız mor tonlarında deri bir ceket tercih edebilirsiniz.

Klasik Trençkot

Modern bir şehir şıklığı yaratmak için trençkotunuzu renkli ve dar bir jean ile kombinlemeyi deneyebilirsiniz. Gece bir yere giderken trençkot kullanmayı düşünüyorsanız, kemerinizi düğümlendiğiniz trençkotunuzun yakasını kaldırıp, kollarını kıvırarak hatlarınızı iyice ortaya çıkarmanız mümkün.

Desenli Miço Ceketi

Ceketinizin desen renklerine uygun olarak seçeceğiniz bir elbiseyi natürel renkli bir çanta ile tamamlayabilirsiniz. Ceketinizi gece dışarı çıkarken kullanacaksanız, spor görünümlü ceketinizin beline kemer takıp, kısacık bir etekle kombinleyerek feminen bir görünüm yakalayabilirsiniz. Payetli ve küçük bir çanta da bu kombin ile hoş bir uyum yakalayacak.

Yün Paltolar

Özellikle jeanlerle çok hoş görünen paltolarınızı, şık bootiler ve günlük çantalar ile tamamlayarak sade ama şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Gece tercih edeceğiniz yün paltonuzu, şık bir etek ve ipek bir bluz ile kombinleyerek, geceye uygun spor ama şık bir görünüm elde etmiş olacaksınız.

About trendadmin

İlgini Çekebilir

Yepyeni Ucuz İç Giyim Tasarımları

Günümüzde trent kavramı ile şıklık yarışı yapan giyim öncülerinin, kadınlara özel tasarımları ve göz boyayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir